Během doby, kdy máme zakázanou spolkovou činnost se členy pod 18 let, jsme se jako vedoucí vydali jakožto neorganizovaná parta kamarádů na akci nespadající pod akci našeho spolku. Každopádně bychom si rádi zaznamenali, co jsme společně prožili a ukázali to i ostatním.

Během víkendu jsme se jednak slaďovali na tom, co a jak v online prostředí, jak naložíme s programem, s POUTNÍCI ONLINEZkoušky online. Také jsme absolvovali moc krásný výlet kolem blatenských rybníků, měli soutěž ve vaření (holky proti klukům), zpívali jsme (ha ha, ještě, že nejsme škola, kde je to zakázané), posdíleli jsme si příběhy na téma „já před Poutníky“, což bylo u vedoucích nesmírně zajímavé a poznali jsme se tak, jako nikdy předtím. Třeba Fík s dlouhými vlasy, nebo Bláti kufřík plný fotek z dětství byl rooftop.

Sobotní večer se chaloupka proměnila na kavárnu U Tracyho a měli jsme objevovat a vypouštět své Tygry. Kdo chce vědět více, nechť si přečte knihu Tracyho tygr anebo poslechne audioknihu. Ale ne vše se vztahovalo k příběhu tak, jak je to v knize samotné.

V neděli jsme vzpomínali na to, jak se kdo dostal k Poutníkům a vybavovali jsme si, co se kdy v Poutnících stalo, a to včetně vtipných a veselých momentů, které nejsou fakty a kniha Tak tomu bylo je nepobrala.

Moc děkujeme oddílu Krakeni za půjčení Perníkové chaloupky.

 


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *