Jak můžete přidat ruku k dílu

Vedoucí oddílu Poutníci jsou dobrovolníci, kteří svou práci rádi věnují bez nároku na honorář. Cenu akcí se snažíme držet na minimu, aby byl oddíl dostupný každému bez ohledu na jeho finanční situaci. To však znamená, že si nemůžeme dovolit takovou materiální základnu, jakou jsme si vysnili. Pokud však chcete podpořit náš oddíl, budeme rádi.

Finanční dar

Naše činnost je založena na dobrovolnické práci vedoucích a starších dětí. Za přípravu programů, vedení aktivit, starost o materiál, vaření, úpravy fotografií, střih videí, rekonstrukce kluboven, administrativu, účtování a další práce si neplatíme mzdu. Finance však potřebujeme na nutné opravy a obnovy materiálu, platby nájmů kluboven, placení energií či pro nejnutnější služby.

Vzhledem k tomu, že nám jde z principů neziskové organizace, kterou stavíme na prospolečenských hodnotách, o co nejefektivnější vynaložení finančních prostředků s maximálním možným dopadem, máte jistotu, že peníze nelétají z okna. Zkrátka otočíme každoou korunu hned třikrát, než ji utratíme. Vidíte v naší činnosti smysl? Podpořte nás finančně. Budeme vám vděční.

Materiální dar

  • silná baterka (takové ty, co osvítí půlku lesa – osvětlení scén či některých nočních her) anebo reflektory, co nevyžadují připojení ze zásuvky (třeba na autobaterii)
  • Jakékoli látky/oblečení/doplňky na kostýmy a jakékoli rekvizity (nejlépe nám pošlete fotky a my si vybereme)
  • Máte něco, co by se mohlo hodit? Ozvěte se nám, rádi se budeme zajímat.

Pomoc činem

Určitě je možné pomoci i činem. I malá drobnost může pomoci. Máte nápad a chuť? Ozvěte se. Určitě spolu vymyslíme něco, co Poutníkům prospěje a co vám půjde a bude vás bavit.