LETNÍ TÁBOR 2021

Přihlášku podejte do 30. 4. 2021 (stačí scan)
Platbu proveďte do 15. 5. 2021
Posudek o zdravotní způsobilosti pošlete do 15. 5. 2021 (stačí scan)

Při nedodržení těchto termínů vaše místo získávají náhradníci.

Zátoka pláňat, Keblov, 24. 7. – 7. 8. 2021

SRAZ
24. 7. 2021 – nádraží Praha – Vršovice od 9:30 do 10:00 (Rozmezí je záměrné kvůli zdravofiltru v podobě měření teploty, dezinfekce rukou apod.)

ROZCHOD
7. 8. 2021, nádraží Praha – Vršovice v 15:48

Odjezdy přímo z tábořiště jsou možné po předchozí domluvě na oddílovém emailu. Čas vyzvednutí dítěte bude ve 12:00.

 

Možnost vyzvednout dítě přímo na tábořišti konzultujte pouze po e-mailu oddilpoutnici@gmail.coma to minimálně 30 dnů předem. Jiná možnost nepřichází v úvahu. Kupujeme jízdenky, bude to pro nás přehlednější a nenastanou zmatky. Zároveň se vyhneme nepříjemnostem s narušením programu. Díky za pochopení. 

Neslíbíme vám výlety do města, televizi, přístup na internet a mobilní komunikaci. Ne, že by nám tyto věci byly cizí, ale tábor vnímáme jako místo, kam si od tohoto všeho jedeme odpočinout.

Co vám ale slíbit můžeme, je nové přátelství, poznání přírody i z jiného pohledu než jen z okýnka auta nebo MHD, prožití nádherných letních dnů plných a zážitků a v neposlední řadě partu super lidí, co si umí a ráda hraje. A taky vám slíbíme celotáborovou hru, která vás totálně vyšokuje a zblázníte se do ní! Nebudete chtít jet zpátky, to vám garantujeme!

Garant tábora: Tereza Fialová (Pytlák), tel. 724 894 771. V nutných případech volejte na uvedené číslo (nejlépe večer). U mobilu nebudeme vždy, buďte, prosím, trpěliví. Doporučujeme – pište sms, odpovíme, zavoláme.

V případě potřeby můžete zkusit i Opičáka: 774 570 292

Zdravotník: Barbora Ordošová (731 972 541)

Nečekejte, že budeme odpovídat na maily, facebook apod. v době tábora. Využijte opravdu výše zmíněné kontakty. Děkujeme.

Obchod Mnichovice
Mnichovice 77
PSČ: 257 65

V táboře v Zátoce pláňat budeme bydlet v pravých podsadových stanech uprostřed přírody – ze tří stran les, po pár krocích (cca 100 m ) vodní hladina Němčické nádrže. K dispozici máme dřevěný srub bez elektrické energie (jídelna, kuchyň, dílna, ošetřovna, dřevník i koupelna s teplou vodou, když si zatopíme dřevem). Nejbližší civilizací je 2,5 km vzdálená vesnice Keblov. Zhruba 100 metrů od tábora se nachází přehrada Němčice, kam se chodíme v parném létě koupat a skákat z mola.

LDT Zátoka pláňat, obchod Keblov, Keblov 75, PSČ: 257 65

GPS souřadnice tábora: N 49°40.215′, E 15°05.459′

Garant tábora: Tereza Fialová (Pytlák), tel. 724 894 771. V nutných případech volejte na uvedené číslo (nejlépe večer). U mobilu nebudeme vždy, buďte, prosím, trpěliví. Doporučujeme – pište sms, odpovíme, zavoláme.

V případě potřeby můžete zkusit i Opičáka: 774 570 292

Zdravotník: Barbora Ordošová (731 972 541)

+ další vedoucí: seznam vedoucích

Vedoucí mají akreditaci Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy k pořádání táborů, zdravotnické kurzy, pedagogické školy a neustále se vzdělávají ve všech možných oblastech.

Posudek od lékaře odevzdejte do 15. 5. 2021 – stačí scan e-mailem.

Tip: nečekejte a v klidu vše vyřiďte třeba hned.

2600,– (nebráníme se navýšení o dar – lze se i domluvit, jak ho využijeme)

Peníze lze předat osobně na kterékoli oddílové akci do 15. 5. 2020, nebo poslat na účet 2001890403/2010, v tomto případě si řekněte/napište o variabilní symbol

V ceně tábora je zahrnuto úrazové pojištění dětí a pojistka „proti blbosti“.

Seznam zaplacených příspěvků na tábor průběžně evidujeme v tabulce účastníků níže na této stránce.

Děti mají dostatek kvalitní stravy během tábora. Nechceme, aby se krmily 14 dnů jen sladkým. Proto je maximální množství cukrlátek stanoveno na objem krabičky o rozměrech 20 x 15 × 10 cm.

Slazené nápoje, minerálky atp. jsou zakázány. Sorry jako.

Na cestu si vezměte jen tolik, co vypijete a sníte do večeře, večeře bude již na místě společná.

Vzhledem k nastalé situaci je třeba zavést taková opatření, která minimalizují možnost přenosu nákazy do místa tábořiště v co nejvyšší možné míře. Víme, jakou hodnotu má návštěvní den pro rodiče, děti i vedoucí, ale v rámci opatření, která zavádíme pro bezpečnost dětí i nás, se letos návštěvní den rodičů v tábořišti konat nebude. Vidíme to jako velké riziko, které by souviselo s příjezdem několika desítek osob do bezpečného místa tábořiště mimo civilizaci. Pro nás je to bohužel nezbytné opatření, které nás i vzhledem ke vřelým vztahům mezi vedoucími a rodiči velmi mrzí.

Nicméně se nebráníme náhradnímu setkání při jakékoliv jiné příležitosti. Od začátku školního roku plánujeme obnovit tradici setkání oddílu Poutníci a kamarádů, bude řada akcí otevřených pro veřejnost apod. Na letním táboře však zatím ponecháme táborovou louku pouze pro členy oddílu, kteří jedou coby táborníci. V případě dotazů kontaktujte prosím Opičáka, nebo Báru, rádi si s vámi o tom popovídáme.

Na tábor oddílu Poutníci nepatří

Na náš tábor nepatří:

Mobilní telefony – ani jako přehrávače hudby. Nechte je doma. Rodiče mohou kdykoliv zavolat na kontaktní číslo. Pokud nevydržíte dva týdny bez mobilu, proč jedete na přírodní tábor…? Ale je to klasika jako na jakékoli jiné poutnické akci. 🙂

Cigarety, alkohol a jiné drogy – nulová tolerance.

Díky celoroční soustavné výchovně-vzdělávací činnosti to stejně ani nikoho nenapadne. 🙂

Přihlášení táborníci

Vedoucí: Pytlák, Opičák, Vačice, Bára, Pěnkava, Bebina, Bláťa, Fík, Pytlák, Vlčice, Brňák, Mája

JménoPřihláškaPosudek
o zdr. zp.
Platba
1NatkaANOANOANO
2HankaANOANOANO
3LukášANOANOANO
4DivoženkaANOANOANO
5ŽelvákANOANOANO
6ChatařANOANOANO
7FirefoxANOANOANO
8TončaANOANOANO
9DrakANOANOANO
10TygrANOANOANO
11MájaANOANOANO
12SojkaANOANOANO
13ChrobákANOANOANO
14MeruňkaANOANOANO
15KozaANOANOANO
16KuličkaANOANOANO
17ArinaANOANOANO
18SomyčkaANOANOANO
19AmálkaANOANOANO
20TobiášANOANOANO
21CvrčekANOANOANO
22KachnaANOANOANO
23FáňaANOANOANO
24PepinaANOANOANO
25BeníkANOANOANO
26MatějANOANOANO
27RebekaANOANOANO
28
29
30

Návštěvní den

Bohužel nebude. Kvůli koronáči.

Zavzpomínejte si

Největší podporovatelé

Podporují nás i další, kompletní seznam naleznete zde. Děkujeme!
Libí se vám naše činnost? Vidíte v ní smysl? Podpořte nás - možností je mnoho.