LETNÍ TÁBOR 2020

Zátoka pláňat, Keblov, 25. 7. – 8. 8. 2020

SRAZ (upřesníme)
Praha: 
Benešov: 

ROZCHOD (upřesníme)
Praha: 
Benešov: nádraží Benešov(batohy berete do vlaku) 

Možnost přivézt/vyzvednout dítě přímo na tábořišti konzultujte pouze po e-mailu oddilpoutnici@gmail.com – jiná možnost nepřichází v úvahu. bude to pro nás přehlednější a nenastanou zmatky. Zároveň se vyhneme nepříjemnostem s narušením programu. Díky za pochopení. 

Neslíbíme vám výlety do města, televizi, přístup na internet a mobilní komunikaci. Ne, že by nám tyto věci byly cizí, ale tábor vnímáme jako místo, kam si od tohoto všeho jedeme odpočinout.

Co vám ale slíbit můžeme, je nové přátelství, poznání přírody i z jiného pohledu než jen z okýnka auta nebo MHD, prožití nádherných letních dnů plných a zážitků a v neposlední řadě partu super lidí, co si umí a ráda hraje.
A taky vám slíbíme celotáborovou hru, která vás totálně vyšokuje a zblázníte se do ní! Nebudete chtít jet zpátky, to vám garantujeme!

V táboře v Zátoce pláňat budeme bydlet v pravých podsadových stanech uprostřed přírody – ze tří stran les, po pár krocích (cca 100 m ) vodní hladina Němčické nádrže. K dispozici máme dřevěný srub bez elektrické energie (jídelna, kuchyň, dílna, ošetřovna, dřevník i koupelna s teplou vodou, když si zatopíme dřevem). Nejbližší civilizací je 2,5 km vzdálená vesnice Keblov. Zhruba 100 metrů od tábora se nachází přehrada Němčice, kam se chodíme v parném létě koupat a skákat z mola.

LDT Zátoka pláňat, obchod Keblov, Keblov 75, PSČ: 257 65

GPS souřadnice tábora: N 49°40.215′, E 15°05.459′

Hlavní vedoucí: Ondřej Turek (Opičák), tel. 774 570 292. V nutných případech volejte na uvedené číslo (nejlépe večer). U mobilu nebudeme vždy, buďte, prosím, trpěliví. Doporučujeme – pište sms, odpovíme, zavoláme.

Zdravotník: Barbora Ordošová (731 972 541)

+ další vedoucí: seznam vedoucích

Vedoucí mají akreditaci Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy k pořádání táborů, zdravotnické kurzy, pedagogické školy a neustále se vzdělávají ve všech možných oblastech.

Potvrzení od lékaře vyžadujeme letos od všech, neboť se pravděpodobně staneme zotavovací akcí dle vyhlášky 106/2001 Sb.

Zdravotní karta je přenosná a platí 24 měsíců od vystavení. Máte-li posudek třeba ze školy v přírodě, můžete ho použít i na náš tábor. Konec platnosti posudku musí být až po skončení našeho tábora.

Zdravotní kartu a přihlášku odevzdejte do 30. 4. 2020.

Tip: nečekejte a v klidu vše vyřiďte třeba hned.

2600,– (nebráníme se navýšení o dar – lze se i domluvit jak ho využijeme)

Peníze lze předat osobně na kterékoli oddílové akci do 15. 5. 2020, nebo poslat na účet 2400245567/2010, v tomto případě si řekněte/napište o variabilní symbol

V ceně tábora je zahrnuto úrazové pojištění dětí a pojistka „proti blbosti“.

Platbu si můžete zkontrolovat zde: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2400245567

Děti mají dostatek kvalitní stravy během tábora. Nechceme, aby se krmily 14 dnů jen sladkým. Proto je maximální množství cukrlátek stanoveno na objem krabičky o rozměrech 20 x 15 × 10 cm.

Slazené nápoje, minerálky atp. jsou zakázány. Sorry jako.

Na cestu si vezměte jen tolik, co vypijete a sníte do večeře, večeře bude již na místě společná.

Návštěvy rodičů na táboře jsou možné v návštěvní den v sobotu 3. 8. 2019 (10:00 – 16:00) po předchozí domluvě a s možností oběda (hlásit se na návštěvní den je možné do 11. 7.)

Prosíme, aby na jedno dítě (či sourozence) přijeli maximálně dva dospělí.

Doporučujeme cestovat veřejnou dopravou v zájmu šetření přírody. V případě využívání aut důrazně doporučujeme využít SPOLUJÍZDU. Tabulku naleznete ZDE.

Vjezd do tábořiště je motoristům zapovězen.

Na tábor oddílu Poutníci nepatří

Na náš tábor nepatří:

Přehrávače hudby, které jsou schopné hrát srnkám na dobrou noc (co tolerujeme, jsou přehrávače pouze do vlastních uší. Pokud už máme jakoukoliv elektroniku my, velcí, používáme ji jako pomocníky při našich společných hrách anebo pro komunikaci s rodiči.

Mobilní telefony – ani jako přehrávače hudby. Nechte je doma. Rodiče mohou kdykoliv zavolat na kontaktní číslo. Pokud nevydržíte dva týdny bez mobilu, proč jedete na tábornický přírodní tábor…?

Cigarety, alkohol a jiné drogy – nulová tolerance.

Díky celoroční soustavné výchovně-vzdělávací činnosti to stejně ani nikoho nenapadne. 🙂

Přihlášení táborníci

JménoPřihláškaPosudek o zdr. zp.Platba
1KorbičJo
2TygrJo
3DrakJo
4KachnaJo
5CvrčekJo
6MeruňkaJo
7FlekJo
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Náhradníci (ti, co neodjeli 4 výpravy)

  • Po odjetí 4 výprav se automaticky posouvají náhradníci mezi účastníky (do vyčerpání kapacity tábora)
  • Při nenaplnění kapacity tábora do 30. 4. 2020 se náhradníci automaticky posunou do nahlášených dle pořadí přihlášení.

Odevzdali přihlášku: Chrobák (3), Kladivo (0)

Návštěvní den

Přihlášeni jsou: 

Zavzpomínejte si

Největší podporovatelé

Podporují nás i další, kompletní seznam naleznete zde. Děkujeme!