ZÁHADA HLAVOLAMU

Pojeďte s námi za dobrodružstvím. Letošní tábor nese název Záhada hlavolamu. Dobře ale víme, že plánek létajícího kola byl rozmočen poté, co ježka v kleci utopil v odpadní stoce Mažňákův otec Em. Ježek byl ale vyloven. Rychlé šípy ani Losna ho nemají. Opět je v rukou Široka. Jaké tajemství se v ježkovi asi skrývá, když se celá Stínadla snaží hlavolam získat?

Zátoka pláňat, Keblov 27. 7. – 10. 8. 2019

SRAZ
Praha: Nádraží Vršovice (upřesníme)
Benešov: nádraží Benešov (batohy berete do vlaku) (upřesníme)

ROZCHOD
Praha: Nádraží Vršovice (upřesníme)
Benešov: nádraží Benešov(batohy berete do vlaku) (upřesníme)

Možnost přivézt/vyzvednout dítě přímo na tábořišti konzultujte pouze po e-mailu oddilpoutnici@gmail.com – jiná možnost nepřichází v úvahu. Díky za pochopení, bude to pro nás přehlednější a nenastanou zmatky.

Neslíbíme vám výlety do města, televizi, přístup na internet a mobilní komunikaci. Ne, že by nám tyto věci byly cizí, ale tábor vnímáme jako místo, kam si od tohoto všeho jedeme odpočinout.

Co vám ale slíbit můžeme, je nové přátelství, poznání přírody i z jiného pohledu než jen z okýnka auta nebo MHD, prožití nádherných letních dnů plných a zážitků a v neposlední řadě partu super lidí, co si umí a ráda hraje.
A taky vám slíbíme celotáborovou hru, která vás totálně vyšokuje a zblázníte se do ní! Nebudete chtít jet zpátky, to vám garantujeme!

V táboře v Zátoce pláňat budeme bydlet v pravých podsadových stanech uprostřed přírody – ze tří stran les, po pár krocích (cca 100 m ) vodní hladina Němčické nádrže. K dispozici máme dřevěný srub bez elektrické energie (jídelna, kuchyň, dílna, ošetřovna, dřevník i koupelna s teplou vodou, když si zatopíme dřevem). Nejbližší civilizací je 2,5 km vzdálená vesnice Keblov. Zhruba 100 metrů od tábora se nachází přehrada Němčice, kam se chodíme v parném létě koupat a skákat z mola.

LDT Zátoka pláňat, obchod Keblov, Keblov 75, PSČ: 257 65

GPS souřadnice tábora: N 49°40.215′, E 15°05.459′

Hlavní vedoucí: Dana Kordová (Vlčice), tel. 739 216 969. V nutných případech volejte na uvedené číslo a to nejlépe večer. U mobilu nebudeme vždy, buďte, prosím, trpěliví. Doporučujeme – pište sms :)

Zdravotník: Barbora Ordošová (731 972 541)

+ další vedoucí: seznam vedoucích

Vedoucí mají akreditaci Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy k pořádání táborů, zdravotnické kurzy, pedagogické školy a neustále se vzdělávají ve všech možných oblastech.

Potvrzení od lékaře vyžadujeme jen u prvotáborníků. Ostatním stačí podpis rodičů.

Zdravotní karta je přenosná a platí rok od vystavení. Máte-li takovou třeba ze školy v přírodě, můžete ji použít i na náš tábor.

Zdravotní kartu a přihlášku odevzdejte do 30. 4. 2019.

Tip: nečekejte a v klidu vše vyřiďte třeba hned.

2600,– (nebráníme se navýšení o dar – lze se i domluvit jak ho využijeme)

Peníze lze předat osobně na kterékoli oddílové akci do 15. 5. 2019, nebo poslat na účet 2400245567/2010, v tomto případě si řekněte/napište o variabilní symbol

V ceně tábora je zahrnuto úrazové pojištění dětí a pojistka „proti blbosti“.

Platbu si můžete zkontrolovat zde: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2400245567

Děti mají dostatek kvalitní stravy během tábora. Nechceme, aby se krmily 14 dnů jen sladkým. Proto je maximální množství cukrlátek stanoveno na objem krabičky o rozměrech 20 x 15 × 10 cm.

Slazené nápoje, minerálky atp. jsou zakázány. Sorry jako.

Na cestu si vezměte jen tolik, co vypijete a sníte do večeře, večeře bude již na místě společná.

Návštěvy rodičů na táboře jsou možné v návštěvní den v sobotu 3. 8. 2019 (10:00 – 16:00) po předchozí domluvě a s možností oběda (hlásit příjezd minimálně 14 dnů před odjezdem na tábor)

Prosíme, aby na jedno dítě (či sourozence) přijeli maximálně dva dospělí.

Doporučujeme cestovat veřejnou dopravou v zájmu šetření přírody. V případě využívání aut důrazně doporučujeme využít SPOLUJÍZDU. Tabulku naleznete ZDE.

Vjezd do tábořiště je motoristům zapovězen.

Na tábor oddílu Poutníci nepatří

Na náš tábor nepatří:

Přehrávače hudby, které jsou schopné hrát srnkám na dobrou noc (co tolerujeme, jsou přehrávače pouze do vlastních uší. Pokud už máme jakoukoliv elektroniku my, velcí, používáme ji jako pomocníky při našich společných hrách anebo pro komunikaci s rodiči.

Mobilní telefony – ani jako přehrávače hudby. Nechte je doma. Rodiče mohou kdykoliv zavolat na kontaktní číslo. Pokud nevydržíte dva týdny bez mobilu, proč jedete na tábornický přírodní tábor…?

Cigarety, alkohol a jiné drogy – nulová tolerance.

Díky celoroční soustavné výchovně-vzdělávací činnosti to stejně ani nikoho nenapadne. 🙂

Přihlášení táborníci

JménoPřihláškaZdravotní kartaPlatba
1ChrobákANOANO
2KladivoANOANO
3SoňaANOANO
4TygrANOANO
5DrakANOANO
6KozaANOANO
7KuličkaANOANO
8VerčaANOANO
9LentilkaANO              ANOANO
10FífaANOANOANO
11KnedlíkANO
12MarkétaANOANO
13Korbič  ANOANOANO
14KachnaANO
15CvrčekANO
16AďaANO
17Nebojsa ANOANO
18MájaANO
19FlekANOANO
20VikyANOANOANO
21TomášANOANO
22AnežkaANOANO
23Ozzy
24Amálka
25Fáňa
26
27
28
29
30
NAPLNĚNOST TÁBORA
Ještě se můžete přihlásit 83.3%

Zavzpomínejte si

Největší podporovatelé

Podporují nás i další, kompletní seznam naleznete zde. Děkujeme!