LUMPÁLIE
LETNÍ TÁBOR 2020

Zátoka pláňat, Keblov, 25. 7. – 8. 8. 2020

SRAZ
25. 7. 2020 v 9:00 v oddílové klubovně na adrese Norská 16

Letos není vzhledem k programu možné domuvit se na jiném místě srazu. V případě komplikací se ozvěte přímo na oddílový e-mail nejpozději 30 dnů předem.

ROZCHOD
8. 8. 2020 v 15:22 na Nádraží Praha – Vršovice

Benešov: nádraží Benešov (batohy berete do vlaku) ve 14:45. Tuto možnost nahlaste předem na oddílový e-mail minimálně 30 dnů předem.

Možnost vyzvednout dítě přímo na tábořišti konzultujte pouze po e-mailu oddilpoutnici@gmail.coma to minimálně 30 dnů předem. Jiná možnost nepřichází v úvahu. bude to pro nás přehlednější a nenastanou zmatky. Zároveň se vyhneme nepříjemnostem s narušením programu. Díky za pochopení. 

Ačkoli je lékařský posudek platný 2 roky, s ohledem na současnou situaci budeme vyžadovat posudek vystavený v roce 2020 a podepsaný lékařem.

Neslíbíme vám výlety do města, televizi, přístup na internet a mobilní komunikaci. Ne, že by nám tyto věci byly cizí, ale tábor vnímáme jako místo, kam si od tohoto všeho jedeme odpočinout.

Co vám ale slíbit můžeme, je nové přátelství, poznání přírody i z jiného pohledu než jen z okýnka auta nebo MHD, prožití nádherných letních dnů plných a zážitků a v neposlední řadě partu super lidí, co si umí a ráda hraje.
A taky vám slíbíme celotáborovou hru, která vás totálně vyšokuje a zblázníte se do ní! Nebudete chtít jet zpátky, to vám garantujeme!

Obchod Keblov (Coop)
Keblov 75
Keblov
PSČ: 257 65  

V táboře v Zátoce pláňat budeme bydlet v pravých podsadových stanech uprostřed přírody – ze tří stran les, po pár krocích (cca 100 m ) vodní hladina Němčické nádrže. K dispozici máme dřevěný srub bez elektrické energie (jídelna, kuchyň, dílna, ošetřovna, dřevník i koupelna s teplou vodou, když si zatopíme dřevem). Nejbližší civilizací je 2,5 km vzdálená vesnice Keblov. Zhruba 100 metrů od tábora se nachází přehrada Němčice, kam se chodíme v parném létě koupat a skákat z mola.

LDT Zátoka pláňat, obchod Keblov, Keblov 75, PSČ: 257 65

GPS souřadnice tábora: N 49°40.215′, E 15°05.459′

Hlavní vedoucí: Ondřej Turek (Opičák), tel. 774 570 292. V nutných případech volejte na uvedené číslo (nejlépe večer). U mobilu nebudeme vždy, buďte, prosím, trpěliví. Doporučujeme – pište sms, odpovíme, zavoláme.

Zdravotník: Barbora Ordošová (731 972 541)

+ další vedoucí: seznam vedoucích

Vedoucí mají akreditaci Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy k pořádání táborů, zdravotnické kurzy, pedagogické školy a neustále se vzdělávají ve všech možných oblastech.

Posudek od lékaře odevzdejte do 30. 6. 2020 – stačí scan e-mailem.

Tip: nečekejte a v klidu vše vyřiďte třeba hned.

2600,– (nebráníme se navýšení o dar – lze se i domluvit jak ho využijeme)

Peníze lze předat osobně na kterékoli oddílové akci do 15. 5. 2020, nebo poslat na účet 2400245567/2010, v tomto případě si řekněte/napište o variabilní symbol

V ceně tábora je zahrnuto úrazové pojištění dětí a pojistka „proti blbosti“.

Platbu si můžete zkontrolovat zde: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2400245567

Děti mají dostatek kvalitní stravy během tábora. Nechceme, aby se krmily 14 dnů jen sladkým. Proto je maximální množství cukrlátek stanoveno na objem krabičky o rozměrech 20 x 15 × 10 cm.

Slazené nápoje, minerálky atp. jsou zakázány. Sorry jako.

Na cestu si vezměte jen tolik, co vypijete a sníte do večeře, večeře bude již na místě společná.

Vzhledem k nastalé situaci je třeba zavést taková opatření, která minimalizují možnost přenosu nákazy do místa tábořiště v co nejvyšší možné míře. Víme, jakou hodnotu má návštěvní den pro rodiče, děti i vedoucí, ale v rámci opatření, která zavádíme pro bezpečnost dětí i nás, se letos návštěvní den rodičů v tábořišti konat nebude. Vidíme to jako velké riziko, které by souviselo s příjezdem několika desítek osob do bezpečného místa tábořiště mimo civilizaci. Pro nás je to bohužel nezbytné opatření, které nás i vzhledem ke vřelým vztahům mezi vedoucími a rodiči velmi mrzí.

Nicméně se nebráníme náhradnímu setkání při jakékoliv jiné příležitosti. Od začátku školního roku plánujeme obnovit tradici setkání oddílu Poutníci a kamarádů, bude řada akcí otevřených pro veřejnost apod. Na letním táboře však zatím ponecháme táborovou louku pouze pro členy oddílu, kteří jedou coby táborníci. V případě dotazů kontaktujte prosím Opičáka, nebo Báru, rádi si s vámi o tom popovídáme.

Na tábor oddílu Poutníci nepatří

Na náš tábor nepatří:

Přehrávače hudby, které jsou schopné hrát srnkám na dobrou noc (co tolerujeme, jsou přehrávače pouze do vlastních uší. Pokud už máme jakoukoliv elektroniku my, velcí, používáme ji jako pomocníky při našich společných hrách anebo pro komunikaci s rodiči.

Mobilní telefony – ani jako přehrávače hudby. Nechte je doma. Rodiče mohou kdykoliv zavolat na kontaktní číslo. Pokud nevydržíte dva týdny bez mobilu, proč jedete na tábornický přírodní tábor…?

Cigarety, alkohol a jiné drogy – nulová tolerance.

Díky celoroční soustavné výchovně-vzdělávací činnosti to stejně ani nikoho nenapadne. 🙂

Přihlášení táborníci

Vedoucí: Opičák, Vačice, Bára, Martina, Pěnkava, Bebina, Bláťa, Fík, Pytlák, Vlčice, Brňák

Jméno Přihláška Posudek o zdr. zp. Platba
1 Korbič Jo Jo Jo
2 Tygr Jo Jo Jo
3 Drak Jo Jo Jo
4 Kachna Jo Jo Jo
5 Cvrček Jo Jo Jo
6 Meruňka Jo Jo Jo
7 Flek Jo Jo Jo
8 Fífa Jo Jo Jo
9 Tonča Jo Jo Jo
10 Divoženka Jo Jo Jo
11 Želvák Jo Jo Jo
12 Soňa Jo Jo Jo
13 Chrobák Jo Jo Jo
14 Kulička Jo Jo Jo
15 Lukáš Jo Jo Jo
16 Hanka Jo Jo Jo
17 Arina Jo Jo Jo
18 Martin Jo Jo Jo
19 Nebojsa Jo Jo Jo
20 Majda Jo Jo Jo
21 Natka Jo Jo Jo
22 Amálka Jo Jo Jo
23 Fáňa Jo Jo Jo
24 Pepina Jo Jo Jo
25 Mája Jo Jo Jo
26 Bart Jo Jo Jo
27 Eliška Jo Jo Jo
28 Adam Jo Jo Jo
29 Adéla Jo Jo Jo
30 Koza
Jo Jo

Kdyby byl počet táborníků omezen vládním nařízením, pořadí je vzestupně, jinak počítáme, že vezmeme všechny.

Návštěvní den

Přihlášeni jsou: 

Zavzpomínejte si

Největší podporovatelé

Podporují nás i další, kompletní seznam naleznete zde. Děkujeme!