Vážíme si veškeré finanční, materiální i jakékoli jiné podpory naší činnosti. Vzhledem k tomu, že všichni vedoucí jsou neplacení dobrovolníci, veškeré finance jsou využity s přímým dopadem na činnost, materiální vybavení či rezervy. Je samozřejmě možné stanovit konkrétní účel, na který budou finance využity (činnost s dětmi, nákup konkrétního vybavení do klubovny, zmrzlina pro celý tábor…) Ozvěte se nám a rádi spolu vymyslíme cestu takovou, aby činila radost vám i Poutníkům.

Pokud i vy chcete podpořit Poutníky, neváhejte se nám ozvat. Kontakty naleznete zde. Ozvěte se nám i v případě, že nás chcete podpořit jinou cestou, než finanční, ale nevíte přesně jak. Rádi se s vámi spojíme a vymyslíme, co by se dalo učinit.

Finanční a materiální podporovatelé v roce 2021

Firma BRIMO Briliant Moments podpořila Poutníky darováním zahradního stanu stanu, který  využijeme během akcí pro veřejnost, workshopů či akcích určených pro členy oddílu.

Kateřina
Malinovská

Lenka
Mašková

Eva
Stanovská

Daniel
Mair

Radka
Šulcová

Finanční a materiální podporovatelé v letech 2019 a 2020

Milan Suchý

Mnohokrát děkujeme za každý dar našemu spolku. Vše začíná od toho nejmenšího a nesmírně si vážíme každé pomoci.

QuoX, Srbák, Bumbík, Adéla Ticová, Alča a Káča, Aleš Rogalewicz, Anna Fišerová, Anna Freislebenová, Bára Ordošová, Beruna, Bombrlata Jaroměř, Daniela Latrová, Dráček, Emil, Eva Olexová, Helena Kalašová, Helena Kejmarová, Horydoly.cz, Hynek Roubík, Charousnice, Iva Kouklová, Iva Soukupová, Jana Klimentová, Jana Komrsková, Jarda, Jarmila Ticová, Jenůfka, Jiří Hemelík, Jiří Kadlec, Jiří Lužnický, Jiří Zabilanský, Karel Jakubec, Kejlovae, Klára Kostková, Klára Majerová, Klára Pěnkavová, Lenka Černá, Libuše Latrová, Lucie Hronová, Magdalena Šejnová, Maňasovi, Marcela Wienerová, Markéta Vavrochová, Martin Suchý, Martina Marešová, Matava2, Matěj Turek, Michaela Šafářová, Michal Matyáš, Milan Pavelka, Miroslav Londýn, Nikola Roubalová, o_k, Opičák, Patrik Pavel, Pavel Žák, Petr Krútek, Petr Kubala, Petr Molka, Petra Fišerová, Pytlák, Renata Máchová, Šárka Nejedlíková, Tomáš Heller, tvujdedek, Tygřík, tyna.topic, Veronika Goetzová, Veronika Votrubova, Vlčice, Xargos, Martin Sochor, Šutr, Kateřina Nováková, Pavla Benešová, Míla Lacina, Michal Kocián, Kuba Turek (UpDown Media, s.r.o.), Karel Holeček, Kristýna Chvojková, Kryssar, Karel Kremer, Lucie Čapková, Helena Koutecká, Hanka Turková, Lundegaard

A dále cítíme vděk všem lidem, kteří nás podporují slovně, skrze Facebook, příspěvky v Poutníkově škrpálu, i jakkoli jinak.

Nefinanční podporovatelé