Koho přijímáme

Všechny nadšené děti od 6 do 15 let, které se chtějí přiučit něčemu novému, kteří chtějí zažít to, co v běžném životě nezažijí a zároveň ty, kteří se nezaleknou přírody.

V případě vyššího věku je možnost se individuálně domluvit na možnosti podílet se na organizaci programů a práci s dětmi. Stačí se ozvat. 🙂

Jak se přidat do Poutníků

Rozhodl ses přijít mezi nás? To je skvělé! Zde je pár jednoduchých kroků, dle kterých postupuj:

  • Pokud jsi nečetl článek O nás, přečti si ho, ať víš, do čeho jdeš. 🙂
  • Napiš na email info@oddilpoutnici.cz, že bys k nám rád chodil. Pošleme ti přihlášku a infoleták.
  • Přijď na kteroukoli schůzku. Scházíme se každou středu v 16:30 před klubovnou. Schůzka končí v 18:30. Adresa je Norská 16, Praha – Vršovice.
  • Choď na schůzky, jezdi na výpravy a na tábor!
* Určitě si s tebou i rodiči rádi popovídáme o tom, co děláme, jak a proč a vyjasníme si, zda nám to vzájemně bude vyhovovat. Stačí se ozvat.

** Na první schůzku si můžeš s sebou vzít rodiče, aby viděli, jak to u nás vypadá, co se děje a jak se nám bude dařit. Jen se s nimi prosím domluv předem a dejte vědět, ať s tím můžeme počítat. 🙂

mseno 19 027

Už jste potkali někde v lese nebo i na ulici člověka v kostýmu, který rozhodně nepatřil do našeho času? Stavěli jste někdy hliněnou pec v přírodě a vypalovali jste v ní věci, co jste z hlíny vytvořili? Stali jste se o prázdninách indiány, ale i poutníky v čase? Putovali jste s Odysseem, s praotcem Čechem na Říp, letěli jste vesmírem? Viděli jste někdy Golema a mohli jste ho oživit a dotknout se ho? Zažili jste cestu lesem, kde byly bludičky, vlkodlak a jiné bytosti? Ocitli jste se někdy v Atlanditě a poznávali na vlastní oči její příběh? Rozdělávali jste oheň pomocí tří sirek do minuty?

Pokud na většinu otázek odpovíte ne, co vám brání zkusit to všechno zažít „naživo“?

mseno 19 001

Oddíl Poutníci – stezka pro život / 10 důvodů, proč chodit do Poutníků

customHeadersheaderEnd