Koho přijímáme

Všechny nadšené děti od 6 do 15 let, které se chtějí přiučit něčemu novému, kteří chtějí zažít to, co v běžném životě nezažijí a zároveň ty, kteří se nezaleknou přírody.

V případě vyššího věku je možnost se individuálně domluvit na možnosti podílet se na organizaci programů a práci s dětmi. Stačí se ozvat. 🙂

Jak se přidat do Poutníků

Rozhodl ses přijít mezi nás? To je skvělé! Zde je pár jednoduchých kroků, dle kterých postupuj:

  • Pokud jsi nečetl článek O nás, přečti si ho, ať víš, do čeho jdeš. 🙂
  • Napiš na email info@oddilpoutnici.cz, že bys k nám rád chodil. Pošleme ti přihlášku a infoleták.
  • Přijď na kteroukoli schůzku. Scházíme se každou středu v 16:30 před klubovnou. Schůzka končí v 18:30. Adresa je Norská 16, Praha – Vršovice.
  • Choď na schůzky, jezdi na výpravy a na tábor!
* Určitě si s tebou i rodiči rádi popovídáme o tom, co děláme, jak a proč a vyjasníme si, zda nám to vzájemně bude vyhovovat. Stačí se ozvat.

** Na první schůzku si můžeš s sebou vzít rodiče, aby viděli, jak to u nás vypadá, co se děje a jak se nám bude dařit. Jen se s nimi prosím domluv předem a dejte vědět, ať s tím můžeme počítat. 🙂

Už jste potkali někde v lese nebo i na ulici člověka v kostýmu, který rozhodně nepatřil do našeho času? Stavěli jste někdy hliněnou pec v přírodě a vypalovali jste v ní věci, co jste z hlíny vytvořili? Stali jste se o prázdninách indiány, ale i poutníky v čase? Putovali jste s Odysseem, s praotcem Čechem na Říp, letěli jste vesmírem? Viděli jste někdy Golema a mohli jste ho oživit a dotknout se ho? Zažili jste cestu lesem, kde byly bludičky, vlkodlak a jiné bytosti? Ocitli jste se někdy v Atlanditě a poznávali na vlastní oči její příběh? Rozdělávali jste oheň pomocí tří sirek do minuty?

Pokud na většinu otázek odpovíte ne, co vám brání zkusit to všechno zažít „naživo“?

Oddíl Poutníci – stezka pro život / 10 důvodů, proč chodit do Poutníků

[easy_youtube_gallery id=OHHGkYWqjFE,F0C80RLhy6c cols=2]