Nudíš se doma? Nebaví tě už koukat do monitorů a ničit si oči? Nás taky ne! Proto přinášíme výzvu, která ti zvedne náladu a dodá dobrý pocit sám ze sebe, který budeš mít při její plnění! Kompletně jsme vylepšili Základní oddílovou zkoušku i Dovednosti a přidali Nováčkovskou zkoušku. Nebudeš litovat – něco nového se naučíš, dozvíš a hlavně si to užiješ!

#ZKOUSKYONLINE 

Přinášíme zkoušky, které zvládne i ten nejmladší z nás. Nováčkovská zkouška je o tom se hlavně s oddílem seznámit a pracovat se svým zápisníkem. Dovedností zkouška je základ, který by měl umět každý člen oddílu. Základní oddílová zkouška je nejen v novém kabátě, ale také obohacena o novou sekci #online, která je v dnešní době velice důležitá. Máš-li chuť, tak se pusť do plnění od Nováčkovské zkoušky. Jasně, víme, že někdo má už starší verzi Dovednostní zkoušky ale tím, že je zkouška obohacena, tak si musíš ty zbývající body doplnit, stejně tak jako projít si Nováčkovskou zkoušku, která je opravdu úplným základem.

JAK PLNÍM BODY ZE ZKOUŠEK?

Natoč se na video/vyfoť se, jak bod ze zkoušky plníš, ukaž, že tam nemáš nápovědu a pošli to vybranému Kmeňákovi-vedoucímu na mail. Nebo se s ním dopředu domluv a sejdi se s ním na Meetu po skončení oddílové zkoušky. Právě tento čas jsme k plnění zkoušek speciálně vyhradili.  

MOHU PLNIT BODY NAPŘESKÁČKU?

Ano, ale pouze v rámci jedné zkoušky. Postup plnění je následující:

Nováčkovská zkouška –> Dovednostní zkouška –> Základní oddílová zkouška –> Stezky

A CO KMEŇÁCI?

Kdo je členem Kmene, může si plnit některou ze Stezek. Na plnění se domluví samostatně s vedoucími apod.

Největší podporovatelé

Podporují nás i další, kompletní seznam naleznete zde. Děkujeme!
Libí se vám naše činnost? Vidíte v ní smysl? Podpořte nás - možností je mnoho.