Letošní závod 24 hodin na koloběžkách se poprvé konal mimo Stromovku. Trasa byla naplánována z Humpolce přes dálnici D1 až k zatáčce do Vídně, dále pak přes Pelhřimov kolem vyhlášeného krematoria a po mostě přes Želivku zpět do Humpolce – to vše v Divoké Šárce, uprostřed vysokých stromů a blatinného hmyzu.

Prostředí bylo trochu jiné – více přírodní (to jsme si ověřili hlavně v souvislosti s nekonečnou, kilometr trvající cestou ke kadibudce), méně obsazené závodníky a čumily (povzbuzovači).

Jezdili jsme přes celou noc i přes celý den. Za velkou pomoc děkujeme Kaře, která do toho šla tak houževnatě s námi. 

Na posledních pár hodin nás zastihla ohromná bouřka a slejvák, tak se vyhlašování výsledků konalo v naší smraďošské stáji.

Výsledky

Díky tomu můžeme slavit 4. místo s 253 ujetýma kolama, (404,8 kilometru), což je oproti loňským 333,6 km příjemné navýšení.

Zvláštní cenu získali Sam z Klídku za absolvování jednoho kolečka pozpátku (bez ohlížení, jen s pomocí navigátora) a Bára ze Smraďochů za přečtení celých pravidel závodu (bez pomoci navigátora) – pytlík bonbonů.

Tak zase příště!

Něco málo o autorovi příspěvku

Bára
BáraOddíl mi dal šanci vidět přírodu, vztahy, lidi, svět v nových souvislostech. Díky oddílu si dokážu lépe uvědomit, co je pro mě v životě opravdu důležité a jak je významná hodnota každého člověka. Dal mi možnost spoluutvářet společenství, které mi dává smysl, naplňuje mě a otevírá mi dveře k novým možnostem a zkušenostem. Přinesl mi do života lidi, za které budu vždy vděčná – přátele na celý život.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..