V 8:40 jsme se vydali s klubovny na metro Jiřího z Poděbrad. Tam jsme se svezli až na Masarykovo nádraží. Když jsme tam přišli tak jsme nabrali Korbu a Michala a šli jsme na vlak. Jeli jsme asi 20 min. Dojeli jsme a vůbec Řeže u Parhy. Na tom nádraží jsme udělali pár fotek a šli směrem k první kešce. Našli jsme rouru do které jsme vlezli došli jsme až nakonec , tam byl žebřík po kterém jsme vylezli. Když jsme to obešli protože jsme nechtěli lizt po tom žebříčku. Šli jsme dál a další roura ale ta nebyla nic moc.
A další roura ta byla 3 a zároveň i poslední. Do té jsme vlezli pak zas po žebříku nahoru. Vylezli všichni ale nikdo potom nechtěl dolů. Ja jsem dostala hysterák ale naštěstí rychlé přešel.Zacalo pršet tak jsme se v té rouře schovali. Vylezli jsme z roury a šli směrem za keskou . Došli jsme k takové ,, skále“ .

Dovolili nám na ni jít , a pak našli první kesku. Pak jsme našli 2 kesku někde na vyhlídce. Pak 3 u golfového hřiště. A potom jsme u nějaké ho kostela založili vlastní kesku . Když jsme došli na nádraží tak tam fakt dost divný pan,. Něco říkal a korba se mu začal smát , tak my s Bebinou se začali smat taky, ale když zařval AlahAhbar tak nás smích přešel. Nakonec přijel vlak. Dojeli jsme na Masarykovo nádraží a tam to ukončili.

FOTOGALERIE: http://poutnici.desitka.cz/…galerie/128/


1 komentář

Jak jsme hledali Waldesův diamant – Desítka.cz · 12. 11. 2021 v 2:08

[…] edukativní mobilní hra Skryté příběhy. V minulosti jsme se věnovali například geocachingu, Večerním hrám, měli jsme pořízení s Vonty ve Stínadlech, prošli jsme hru Záhada […]

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *