tabor-17-ochranci-svetla-089

Večer před puťákem jsme si měli zabalit ,ale mohli jsme mít jen 8 věcí. Další den ráno jsme se vydali na cestu. Šli jsme do Trháče ,ale pomalu kvůli tomu ,že nám bylo horko. Poté jsme pobíhali vlak ,protože jsme šli jako šneci ,ale naštěstí jsme to stihli na minutu. Když jsme dojeli do Vlašimi ,tak jsme šli si koupit jídlo do Albertu. Poté jsme šli k fontáně se zchladit a odpočinout. Potom jsme se vydali dál na trasu. První bod naší trasy byl Velký Blaník. Ale nešli jsme nahoru na rozhlednu a koupili si místo toho zmrzlinu.

Když jsme dojedli zmrzlinu ,tak jsme šli na Malý Blaník, kde jsme chtěli přespat ,ale blížila se bouřka, tak jsme se rozdělili na dvě poloviny. Jedna polovina šla na parkoviště do budky a ta druhá do autobusové zastávky. Další den jsme šli na Šelmberk , protože jsme byli unavení, tak jsme si cestu zkrátili do Mladý Vožice odkud jsme jeli autobusem do Vlašimi. A z Vlašimi jsme jeli vlakem do Trháče. Došli jsme ke krmelci ,šli se vykoupat a u krmelce jsme nakonec přespali. A další den jsme natočili Městečko Palermo. Poté jsme došli do tábora a tam jsme puťák zakončili hrou.

Něco málo o autorovi příspěvku

Poutník
PoutníkPoutník je administrátorský účet webu. Nikdy nevíš, kdo z vedoucích se za ním skrývá. Věz však, že vždy ctí hodnoty oddílu: Důvěrné vztahy, růst osobnosti a kvalita. Povětšinou profil sděluje obecné a informativní záležitosti, pod které se kolektivně podepisuje celý oddíl.

Kategorie: Prožili jsme

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..