may-100-nahled

Šaman, který připravil nápoj z kaktusů

Na podzimkách jsme shlédli dokumenty a věrohodné materiály, ze kterých jsme zjistili, že mayská civilizace nezanikla. Mayové odcestovali do vesmíru a vyvinuli technologie ke zničení lidstva. Konec jejich kalendáře značil dobu, od které se vracejí postupně na Zem a páchají zde zvěrstva v podobě mučení lidí a provádění brutálních obřadů.

Shodou okolností o tom věděli i členové oddílu Sůvy. Domluvili jsme se, že společně zachráníme svět, což s nám nakonec povedlo. Od kněze jsme se dozvěděli, že máme uloupit vzácné kaktusy. Tak jsme šli. Potkali jsme cestou K. H. Máchu u Máchova jezera, který recitoval báseň May. Byl ovládnutý mocnými silami Mayů, a tak nás chtěl dokonce zabít. My byli však rychlejší. Pohřbili jsme ho a šli si vybojovat kaktusy, které jsme snědli a dostali se do jiných myšlenkových sfér. Setkali jsme se s mayskými bohy, kteří nám dali pomocnou  ruku v podobě amuletů.

Dalšího dne jsme vyhráli souboj se všemi přeživšími Mayi. A dokonce Miky skolil kopem do kuliček nebohou obrovskou gorilu, kterou Mayové ovládli při svém obřadu a poštvali ji proti nám. :-)

 

may-052-nahled

Mayové

may-094-nahled

Setkání s bohy Mayů

may-135-nahled

Umírající gorila

 

 

 

 

 

 

Úplná fotogalerie zde

Unikátní Kronika z Mayské psychoakce v podobě komiksu od Bebiny

Kategorie: Prožili jsme

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *