Dobré jídlo, těžce zasloužené, déšť i slunce, tradiční život vedle betonové civilizace, to vše byla letošní výprava do malebného srubu bez elektřiny blízko Svitav.

Na Velikonoční výpravě jsme se připojili se k Vikingovi, který využil příchod jara, jako možnost objevování nového a nepoznaného a vydali jsme se společně dobýt část Anglie, domů jsme si odnesli těžce vybojovaný poklad. Takovou možnost jsem získali díky Věštci, jehož pohled sice přikovával k zemi, ale úmysly byly čisté, ve jménu Vikingského boha Ódina.
Při dobývání a dobrodružství jsme nezapomněli uctít matku přírodu a prožít si jarní oslavy, jako v dobách minulých – rituály, dobrým jídlem a tvořením. Uvědomili jsme si také, důležitost bylin, které nám příroda dává, když jsme jimi zachránili morem poblázněné vedoucí.

Výpravu jsme zakončili výborným jídlem, které připravil Matýsek na dřevě, které jsem si nasekali na vodě, kterou jsem si přinesli ze studánky a pod světlem svíček, které jsme si vyrobili – prostě, tak jako to bylo dříve.

Prohlédněte si fotogalerii


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *