2019 10 23 16.22.51

Není to dlouho od doby, kdy byl objeven první zlatý kupón a dostaly se k nám zprávy o tom, že i mnoho z Poutníků objevilo zlaté kupóny ukrytých ve Wonkových čokobombách. Ty výherce opravňují ke vstupu do čokoládovny. Nosíme je stále při sobě – i na schůzky – a těšíme se, kdy se podíváme dovnitř!

O emisi zlatých kupónů informovaly mimořádné zprávy. Neváhejte si je pustit z archivu.

KuponBoth 1
IMG 20191008 144431

A jak to vlastně probíhalo? Různě, ale mnoho dětí říkalo, že se vrátily ze školy a na dveřích u bytu byly nalepeny noviny oznamující nalezení prvního zlatého kupónu.

Pak je rodiče poprosili, ať jim pomohou vyskládat nákup. A na samém dnu tašky objevily záhadnou čokoládu, kterou s rodiči v obchodě určitě nekupovaly. Chvíle napětí a pak velká radost. Asi tak se dá popsat prožívání oné chvíle dětmi. Záhadou, kterou někteří stále nerozluštili je, jak se ty čokolády na místě objevily.

Někdo ale čokoládu našel během pomoci tlačení kočárku, někdo pomohl s nějakou domácí prací a dostl za odměnu “nějakou čokoládu”, co táta koupil ve slevě v večerce za 7 Kč.

Jaké z toho plyne ponaučení? Pomáhat nezištně se leckdy vyplatí.

8
9
IMG 20191105 WA0000
20191022 190339 e1572958382617

Časosběrné video z průběhu dne

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..