Během další poutnické online schůzky jsme měli poznávačku na české přírodní zajímavosti, architekturu a také na světová metropole. Zkrátka tak, jak pravil název schůzky. Cesta kolem světa nás zavedla i na jiné planety či země, které neexistují, neboť jsme je sami tvořili. Schůzku jsme zakončili tradičním nástupem.

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


2 komentáře

Iva Stehlíková · 14. 10. 2020 v 16:55

Ahoj, mohla bych poprosit o radu, v čem jste vytvářeli prezentaci pro online schůzku Cesta kolem světa? Všimla jsem si, že děti mohly nějakým způsobem zaklikávat správné odpovědi. Zajímalo by mě, jak je to udělané. Děkuji moc předem za odpověď. Ať se Vám daří!

    Opičák · 29. 10. 2020 v 18:58

    Zdravím,
    je to normálně Powerpoint. Telekonference.eu umí pouštět prezentace rovnou jako speciální modul (tzn. není nutné sdílet obrazovku). A hasování je opět jedna z funkcí té služby. Tedy stačilo zapnout obě funkce najednou. 🙂

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..