O víkendu se konal nikým neorganizovaný 24hodinový závod na koloběžkách v Divoké Šárce, kde se náhodou potkaly partičky kamarádů, které si chtěli zajezdit podobný okruh jako minulý rok. 

Za stáj Smraďoši jsme na podzimní verzi koloběžek nenašli dostatek jezdců, a tak Bára a Brňák jezdili za stáj Oddíl Ufo, která skončila celkově druhá. Opičák jel jako jediný v kategorii One man team (OMT) a najezdil rovných 70 kol, což se rovná 112 kilometrům. 

Trofej za 1. místo v podobě kuželky zůstala jako minulý rok stáji Grasel. Smraďoši však převzali kuželku z jarního distančního závodu. Vystavíme si ji v klubovně na poličku vedle jiné trofeje. 

Závod byl ukončen dříve. Část závodníků, která se zrovna nesušila u kamen na Zlodějce, nebyla jinak nadšena z vydatného dlouhotrvajícího deště, kdy by ani Pampelišku ven nevyhnal, a tak jsme to odpískali. 

Děkujeme Židovi za organizaci a budeme se těšit na další závod snad na jaře.

PS: Cestou zpět – po totálně propršeném konci závodu – jsme viděli krásného skokana štíhlého.

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..