Od začátku února, se mohli Poutníci a spřízněné duše zapojit do čtrnáctidenní pohybové výzvy. Během výzvy se účastníci snažili každý den cvičit nebo se hýbat alespoň pět minut. Někteří vytrvali a každý den výzvu poctivě plnili (a někteří možná jen nevyplnili tabulku :D). Cílem výzvy bylo motivovat děti i dospělé, k alespoň minimalnímu pohybu v době lockdownové. Jak víme, pohyb je důležitou součástí zdravého těla i ducha a dnes bohužel nemáme tak snadný přístup k přirozenému pohybu, jako dříve.

Doufám, že výzva ukázala alespoň pár účastníkům, jak příjemný a prospěšný pravidelný pohyb může být. 🙂

A teď!

Kdo se výzvy zúčastnil a komu je třeba pogratulovat za dokončení?

Mně (Báře) :D, Opičákovi, Pěnkavě, Bláťě, Drakovi, Denče, Kiki, Pampeliškovi, Chatařovi, Tonče, Tondovi, Viki, Bebině, Brňákovi a Máje. VELIKÁ GRATULACE!

Dále se výzvy z velké části účastnili:

Meruňka, Pajdák, Bobr a Vydrýsek.

A výzvu nedokončili skoro vůbec (nebojen nezadali do tabulky?):

Firefox, Bart, VAČICE! :D, Kytarista

ZDE si můžete prohlédnout, jaké zajímavé aktivity si kdo vybral. 🙂

a ZDE se nachází galerie. 🙂

 

 

Něco málo o autorovi příspěvku

Bára
BáraOddíl mi dal šanci vidět přírodu, vztahy, lidi, svět v nových souvislostech. Díky oddílu si dokážu lépe uvědomit, co je pro mě v životě opravdu důležité a jak je významná hodnota každého člověka. Dal mi možnost spoluutvářet společenství, které mi dává smysl, naplňuje mě a otevírá mi dveře k novým možnostem a zkušenostem. Přinesl mi do života lidi, za které budu vždy vděčná – přátele na celý život.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..