I když nám hrozil déšť, nakonec nám po celou dobu schůzky svítilo příjemné podzimní sluníčko. A co jsme všechno zažili? 

Rozdělili jsme se do 3 skupin. Ty dostaly za úkol vymyslet, namalovat/napsat a přednést reklamu na smyšlenou zemi, kam bychom mohli někdy v budoucnu vyrazit na další Poutnickou dovolenou. První tým nás pozval do Cukrové země (limonádové moře a dortová hora), druhý do Highland Republic (duhový vítězný oblouk se skluzavkou, kterou nikdo nechtěl) a třetí do Choco Moko (letenka za 20 Kč a čokoláda pro všechny zdarma). V těsném hlasování – o jeden hlas – nakonec vyhrála dovolená v Cukrové zemi. Tak kdy tam vyrazíme, Poutníci? 

Dále jsme si na schůzce zahráli na příšerky a uspořádali závody. A také jsme uzlovali. A rozhodně v tom budeme dále pokračovat i na dalších schůzkách. Jeden velký společný uzel z lana, konkrétně očko, se nám totiž nepodařil bez pomoci Kozy uvázat a bude to chtít ještě nějaké to procvičování… 

A konečně právě Koza si pro nás na závěr schůzky připravil překvapení v podobě stopovačky za pomoci indiánských značek. Na jejím konci jsme úspěšně objevili sladký poklad 🙂 a Koza si tak splnil další bod do své ZOZ. 

Kategorie: Prožili jsme

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *