Od začátku listopadu si mohli Poutníci, poutnické rodiny a přátelé Poutníků půjčovat deskové hry, jejichž zakoupení laskavě podpořila MČ Praha 10. Nově nám totiž k těm starším hrám v klubovně přibyly i zbrusu nové a fakt cool deskovky. Hra Šťastný Candát, Zbodni salát nebo limitovaná edice hry Dobble – Harry Potter, slavily úspěch i mimo Poutnické kruhy!

Akce se zúčastnilo kolem 30 lidí, mezi nimiž byli členové oddílu – děti, vedoucí, rodiny dětí, přátelé oddílu a sympatizanti.

Kdo by byl zvědavý, jaké hry byly k dispozici, ať mrkne sem. Hry je možné si po domluvě s některým vedoucím půjčovat i nadále!

Za sebe doufám, že hry pomohly překlenout Poutníkům nejeden dlouhý koronavirový večer a že se brzy uvidíme u nějaké deskovky naživo!

Navíc je fakt super, že nám hry v klubovně zůstanou! Juchů!

Něco málo o autorovi příspěvku

Bára
BáraOddíl mi dal šanci vidět přírodu, vztahy, lidi, svět v nových souvislostech. Díky oddílu si dokážu lépe uvědomit, co je pro mě v životě opravdu důležité a jak je významná hodnota každého člověka. Dal mi možnost spoluutvářet společenství, které mi dává smysl, naplňuje mě a otevírá mi dveře k novým možnostem a zkušenostem. Přinesl mi do života lidi, za které budu vždy vděčná – přátele na celý život.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..