Zahájili jsme nový poutnický rok a to hned 1. září! Byla to schůzka plná nových i tradičních her. Některé byly zaměřeny na poznávání našich jmen, aby i nováčci věděli, s kým mají tu čest být. Nechyběl rituál přijímání nováčků, rozdání nováčkovských zkoušek či pokec o tom, jak jsme se měli. Na úvod proběhla nyní nutná evidence všech přítomných a vybrání potvrzení o negativních testech na koronavirus.

Na konci to bylo příjemnější. Připoměli jsme si budoucí nejbližší akce, kam je možné se přihlásit a hodnotili jsme, jak se nám na schůzce líbilo a všechny ruce byly nahoře – tedy schůzka se povedla!

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.

Kategorie: Prožili jsme

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..