Robin Hood a Malý John

Na květnovku jsme se vydali do Keblova, do místa, které máme tak rádi a kam pojdeme v létě na tábor. V noci jsme šli spolu s Černým rytířem do lesa, kde jsme se připlížili k louči, kde se tajně sešli dvě postavy. Velký déšť a bouřka místu setkání dodávaly silnou ponurou atmosféru. Dvě osoby se domlouvali na rozdělování nějakých lánů pole, rybníků a všelijak se dohadovali o tom co kdo dostane.

Ráno jsme potkali Robina Hooda na okraji Sherwoodu, který nám dal za pravdu, že těmi postavami byl šerif z Nothinghamu a jeho zlotřilý kumpán. Chtěli sesadit Richarda Lví srdce z trůnu a rozdělit si panství. Slíbili jsme oddaně pomoc Robinovi a spolu s jeho přítelem Malým Johnem jsme si vyrobili zbraně v podobě luků, oštěpů a kopí.

robin-hood-14-046-nahled

Odpoledne jsme prošli výcvikem a večer jsme se vydali spolu s Robinem k hradu, který již stačil šerif z Nothinghamu se svým kumpánem obsadit. Plížili jsme se hustníky i temnými lesy. Šli jsme po cestách i po špatném terénu, až jsme došli k hradu, který se nám nakonec podařilo dobýt. Šerif z Nothinghamu sice chtěl utéct, ale Robin ho naštěstí dohnal a přivedl až k námi dobytému hradu. Srazil ho na kolena a vynadal mu. Pak ho nechal běžet s tím, ať už se nevrací do země, které opět vládne Richard Lví srce. Nakonec se ještě shledal s krásnou Marion, kterou mu chtěl šerif z Nothinghamu uloupit. Slíbil jí, že se s ní ožení.

robin-hood-14-003-nahled

Jo a taky jsme se letos poprvé koupali v zátoce a bylo to super!

Video:

Soutěž v počtu piškotů v puse:


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *