-
Téma schůzky bylo o houbách.
-
Jak a kde převážně rostou
-
Jak se rozmnožují aniž bychom je museli sázet či zalévat
-
Jak poznáme jedovaté od jedlých
-
Když si nevíte rady tak je raději nechte tam kde jsou
-
Lehké nahlédnutí do kuchyně z jakých hub a co by děti uvařily.
-
Houba Kotrč je velice dobrá na držkovou polévku. To nám prozradil Kocík,který měl premiéru. Vedl schůzku s Vlčicí. A měl s sebou i odborný dohled, Justýnku.
Poté jsme šli ven a děti mi připomněly pravidla hry Chodí pešek okolo. Když nám všem bylo už krásné teplo z běhání, vrátili jsme se do klubovny a Kocík nám ukázal, jeho velkého koníčka, kaligrafii. Je to druh umění psaní krasopisně. Musíte na to mít trpělivost a asi i talent. Bylo to zajímavé, ukázalo, jakou máme představivost a že někdy v jednoduchosti je síla.
Něco málo o autorovi příspěvku

- Co mi oddíl dal: Určitě přátele, občas se na něco koukat z jiného úhlu, než ze svého, znalosti nejen z tábornictví a znalosti ohledně komunikace mezi dětmi a ostatními vedoucími.
Poslední příspěvky autora
Prožili jsme2022.10.15Gelové svíčky
Prožili jsme2020.07.12Husinec – Šumava 2020
Prožili jsme2019.09.28SRAZ ODDÍLŮ 2019: TAKEŠIHO HRAD
Rychlé šípy - celoroční hra2019.03.19Rychlé šípy se nenechají vydírat
0 komentářů