Na schůzce jsme si nejprve zvolili svá závodní „vozítka“. Byla roztodivná, ale všechna jezdila jako o život. Namátkou můžu zmínit Sufurki (Zidankáru), MIG 29, houpacího koně, nebo třeba tryskáč.

 

1. závodní okruh

Byla vytyčena téměř kruhová trasa, kde se závodilo, tekl pot, ale slzy ne. Nadšení a odhodlání sršelo. V první jízdě vyhrál závodník Kulička, v druhé jízdě Nebojsa.

 Oprava strojů

Auta byla po prvním okruhu rozbitá, z motorů stoupala pára, kola byla zralá na výměnu. Opravovali jsme stroje jak to jen šlo! V této očekávaném bodované mimojízdní disciplíně vyhrálo hned několik závodníků!

Finální jízda

Poslední okruh, kde se rozhodlo o vítězství se jel na trase, která končila u brány v Zemi za zrcadlem. Proč jsme ale k bráně nedojeli? Odpověď hledejte na nějaké z dalších výprav. Každopádně ve finální jízdě skončili na stejném prvním místě Koza a Lentilka. Po sečtení výsledků však vyhrála Lentilka a velkou cenu si převezme na letošním lyžo-bobo. Gratulujeme všem jezdcům, kteří si již vzájemně zatleskali!

schuzka-zavody-16-007-nahled

Něco málo o autorovi příspěvku

Poutník
PoutníkPoutník je administrátorský účet webu. Nikdy nevíš, kdo z vedoucích se za ním skrývá. Věz však, že vždy ctí hodnoty oddílu: Důvěrné vztahy, růst osobnosti a kvalita. Povětšinou profil sděluje obecné a informativní záležitosti, pod které se kolektivně podepisuje celý oddíl.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..