Sraz oddílu 2017 se odehrával v duchu Skautingu a dovedností s tím spojených. V sobotu jsme započali sraz tradičně nástupem, netradičním vyvěšením srazové vlajky pomocí dvou velkých balónů naplněných héliem a pozdravy, Náš oddíl opět předvedl v čem je skvělý a z plných plic křičel pokřik Smraďoch. Následovalo několik dovednostních disciplín jako bylo vázání úzlů, běhání různým způsobem, poznávání bylin, střílení z luku a vzduchovky aj.

Byl to den plný fyzické i psychické námahy. Za odměnu nám byl večerní slavností oheň, kde se soutěžilo se scénkami a hrálo se a zpívalo. Během večera proběhlo vyhodnocení jednotlivých kategorií za celý den. V neděli jsme se rozloučili opět společným nástupem, pokřiky a jeli jsme domů. Letošního srazu se zúčastnilo něco okolo 140 lidí. Ten příští v roce 2018 se odehraje v Zátoce pláňat!

Něco málo o autorovi příspěvku

Bláťa
BláťaNejvětší dar, kterým jsem byla obdařena za svou práci v oddíle, jsou opravdoví přátelé, kteří mě znají v mé přirozenosti a vím, že se o ně mohu vždy opřít a nikdy neupadnu.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..