stopy-casu-086-nahled

Pět let oddílu, jako fakt? Jo, je to tak. Oslavili jsme 5 let našeho oddílu v Heroldových sadech veřejnou akcí s názvem Stopy času. Ráno to bylo sice spoustu příprav, ale stálo to za to. V půl dvanácté jsme se oblékli do kostýmů, přinesli židle, stoly, stany a spoustu dalších věcí. Oficiální začátek byl ve 13:00. Bylo 5 stanovišť.

U každého stanoviště bylo téma podle celoroční hry, co jsme hráli v daném roce, k tomu tam vždy byla nějaká typická postava pro to téma. Během odpoledne bylo možné prohlídnout si naší klubovnu. Také byl na akci stánek s občerstvením a infostánek, u kterého si každý vyzvedl kartičku a na konci odměnu.

Když někdo prošel všemi stanovišti, tak si mohl hodit vajíčkem s barvou na plátno, kde byla nalepená pětka, která se pak sundala a zůstala oproti plátnu bílá. Byl to dárek pro oddíl k pěti letům, na kterém se podíleli vlastně všichni dohromady. Podle hozených barev se pozná, kolik na akci přišlo lidí. Přišlo jich kolem dvou set v různém věku.

Akce skončila v 18:00. Poté se všechno odnosilo zpět do klubovny. Akce se povedla a moc jsme si ji užili.

Fotogalerie: http://poutnici.desitka.cz/fotogalerie/112/ 


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *