Aktualizace: Moc děkujeme Tesco a všem, kteří nám nějaký žetonek hodili. Podařilo se nám umístit se na druhém místě a to znamená, že budeme mít super vylepšení na výpravy, schůzky i tábor.

V Tescu ve Finské ulici (vedle naší klubovny) stojí stojan, kam je možné házet žetonky získané za nákup v obchodě. Pokud nás hodně lidí podpoří, můžeme získat nějaké finance na to, abychom vylepšili naši činnost. Když nám nějaký žetonek hodíte. Budeme moc rádi.

2019 02 01 15.42.43
2019 02 01 15.42.45
2019 02 01 15.42.48
2019 02 01 15.43.03

Více informací o projektu Tesco Vy rozhodujete, my pomáháme nejdete na
https://itesco.cz/pomahame

projekt Tesco1

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.

Kategorie: Prožili jsme

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..