Workshop improvizace se povedl na jedničku. Za 5 hodin se dají stihnout opravdu jen základy, ale přesto lektorka Mája provedla účastníky celou řadou rozmanitých aktivit. Dle zpětné vazby si například jeden z účastníků “odnesl více, než vůbec očekával”.

Moc děkujeme Skautskému institutu v Rybárně za bezplatné půjčení prostoru. Díky tomu mohla být celá akce zdarma. Neobyčejná klubovna je zatím stále v rekonstrukci, a tak to byla záchrana.

Pokud jste nemohli, nevadí, už nyní je možné se hlásit na další běh, který proběhne 1. listopadu večer v Pionýrském centru Praha 10 v Záběhlicích. Opět bez účastnického poplatku. Akce je kapacitně omezena na 15 lidí, tak neváhejte s přihláškou.

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..