Opékání vuřtů nad vlastním ohništěm

Opékání vuřtů nad vlastním ohništěm


Na schůzce jsme přivítali novou členku Poutníků – Markétu. Schůzku jsme zahájili v parku, kde jsme se pokoušeli chytat magnet na lžíci. Povedlo se nám to nejvíce ze zhruba 4 metrů.

V klubovně jsme si pak řekli něco o světových stranách a jak se zorientovat v tom, kde se nacházíme. Vyrobili jsme pak primitivní kompas ze zmagnetizované jehly a nádoby s vodou.

 

Poté jsme si řekli, jak vypadají různá ohniště a jak je řádně uklidit. To vše jsme si zkusili nasimulovat. Každý dostal voskovky, ze kterých si vyrobil ohniště. To jsme rozžali (červenými kamínky) a opekli si na napichovátkách vuřty (které jsem si všichni nakreslili na papír). Mňam. Nezapomněli jsme samozřejmě ohniště sklidit tak, aby to na konci vypadalo tak, jako když jsme začínali s přípravou ohně.

 

Na konci jsme si zahráli houbovou hru, kterou jsme objevili na minulé schůzce a rozdali si nové, již devatenácté, číslo Poutníkova škrpálu s podtitulem Zážitkový.

Něco málo o autorovi příspěvku

Poutník
PoutníkPoutník je administrátorský účet webu. Nikdy nevíš, kdo z vedoucích se za ním skrývá. Věz však, že vždy ctí hodnoty oddílu: Důvěrné vztahy, růst osobnosti a kvalita. Povětšinou profil sděluje obecné a informativní záležitosti, pod které se kolektivně podepisuje celý oddíl.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..