Karnevalové masky papuška, morového doktora, klauna, Voldemorta, ale i Brňákův nos jsme si vyrobili na workshopu v Kampusu Hybernská. Pozvali nás tam lidé z uskupení Sametové posvícení za to, že jsme jim na pár měsíců bezplatně uskladnili věci v Neobyčejné klubovně

Nejdříve jsme si řekli něco o maskách, poté si vymodelovali z hlíny tzv. tvar vajíčka. Dále si každý si vybral jinou postavu/zvíře, kterou dále podle fotky či fantazie dotvářel. Po vytvoření tvaru jsme ho potáhli potravinářskou folií a kašírovali (polepovali kusy papíru namočeném v lepidle).

Výrobky se všem moc povedly. Na místě musely den vyschnou, a tak jsme si je vyzvedli druhý den a teď je budeme předávat těm, kteří si je vyráběli.

 

Mockrát děkujeme Sametovému posvícení za poskytnutí materiálu a Josefovi za vedení workshopu.  

Něco málo o autorovi příspěvku

Pajdák
PajdákOddíl mi dal spoustu nových přátel, poznal jsem hodě lidí z různých sociálních vrstev a povídal si jak s vysoce postaveným ajťákem, tak i s řemeslníkem. Získal jsem důvěru ve své schopnosti a naučil se nové dovednosti. Oddíl mi stále přináší zábavu, ale i možnost dělat něco smysluplného dobrovolně, přestože výsledky se nedostaví za hodinu, ale za několik let.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..