dsc00472-1-nahled

Tentokrát jsme se ocitli ve slavném Gothamu, kde se snaží potlačit zločin nejen policie, ale také všem známý Batman. Přišel za námi Harvey Dent, který se v té chvíli ucházel o post prokurátora, a hovořil o tom, jak vše zařídí, že se snad i mafie se bude před ním třást strachy a že jej máme volit. Inu, většina mu důvěřovala, ale pár lidí jej prokouklo už v té chvíli.

Hovořil o Kočičí ženě a o tom, jak se to vůbec stalo, že lidská bytost získala vlastnosti kočky. A chtěl ji získat pro svou věc. Ale Kočičí žena byla sama za sebe, jednou s mafií, jednou se zákonem, podle toho, jak se to hodilo. Nakonec se Harvey Dent dostal do úzkých… 

Kočičí žena nás nechala rozhodnout, koho se pokusíme zachránit, jestli Harveye Denta, nebo jeho snoubenku Rachel. Když jsme se vydali osvobodit Harveye, pochopil, že svou snoubenku už neuvidí a prohlásil něco o tom, že nic už nebude tak, jako dřív. I stalo se, že jsme se nakonec zúčastnili bitvy mezi zákonem a mafií, v tu chvíli byl Batman na straně zákona a mafiány vedl – ano, Harvey.

Na úplném konci bitvy bylo jasné, že zákon zvítězil. Ale Harvey tasil zbraň a Batmana střelil do zad. „Za Rachel!“ řekl a zmizel. Vraceli jsme se s tím, že Batman je mrtev. Ale ukázalo se, že ne, že jej zachránila právě ta přelétavá Kočiči žena. A tak se Batman mohl opět vrhnout do nikdy nekončícího boje mezi dobrem a zlem.

 

Fotogalerie zde


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *