Dalším tipem na vykutálenou a zábavnou hru je střelba na cíl pomocí flusačky. Tu lze vyrobit jednoduše z tenké plastové trubky a kousku vaty stočeného kolem špejle. Pro lepší střelbu lze vatu nastříkat lakem na vlasy.

Po vyrobení flusačky lze natáhnout mezi stromy provázek a přidělat na něj izolepou různbarevné balonky. Na ty pak dle barvy napsat lihovkou bodové ohodnocení a jde se střílet dle předem stanoveného pořadí. Lze hrát týmově i jednotlivě.

Pro lepší dynamiku hry je zajímavější udělit balonkům s menším počtem celkových kusů od dané barvy větší bodové ohodnocení.

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..