Po zhruba devíti měsících jsme se mohli vydat na víkendovou akci, která byla co do vládních nařízeních legální. A byla suprová! V Desné jsme jezdili na kolech i putovali po svých. Cyklistů bylo hafo, pěších méně.

Cesty nás zavedly na protrženou hráz, ke zmrzlinám i koupání ve studené řece. Celou dobu bylo vedro a rostla tráva, což alergici moc neocenili. Neodradilo nás to však od večerního táboráku, kde jsme zpívali a sdíleli historky z minulosti.

Zároveň jsme představili vzdělávací systém Poutníků a řekli si jaké rituály ho provází. Kdo nebyl, jistě ještě uslyší a brzy bude na webu. Nezapomněli jsme ani na připomenutí zvyků a tradic spojených s letničkami / svatodušními svátky.

 

2021 06 19 11.19.20 2021 06 19 11.31.29 2021 06 19 12.41.36

IMG 20210619 204046

dav

system vzdelavani

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..