Včera jsme se sešli v Neobyčejné klubovně, abychom na poslední předtáborové poradě vyladili drobnosti a finalizovali přípravy. Kdo mohl čekat, že během té doby se třeba změní podmínky pro vstup na tábor ze strany vlády apod. Nu což, tak my si tu žijem’.
Musíme však moc poděkovat Evě Stanovské za finanční dar oddílu, kde část bude použita na rezervy v případných horších časech a část jsme si jako vedoucí měli užít jakožto odměnu za náročnou práci. Dali jsme si večeři a moc za to děkujeme. S jídlem roste chuť a my máme chuť odjet na tábor do Zátoky pláňat.
Když už vám s jistotou ohledně vládních nařízení nemůžeme říct jistě nic kromě toho, že na podzim bude padat listí, tak jsme vytvořili infografiku, která ukazuje, kdo se o vaše děti a klubovny po celý rok stará. Jsme tým nadšenců, které naše činnost baví, a děláme to zcela dobrovolně jako tisíce dalších podobných lidí v celé zemi.
PS: Všimli jste si, že na společné fotce je i Bára? Tato fotka je raritou a originál má vyvolávací cenu 5.000 měňáků.
vedouci

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..