Ve spolupráci s oddílem UFO jsme přichystali speciální genderově vyváženou detektivní hru pro všechny. Nyní bez nutnosti opustit domov. To si mohli užít jen členové oddílů v první fázi hry, kde hledali skutečný… Nechte se překvapit.

Na Youtube stačí přehrát první video a následně být pozorní. Doporučujeme zobrazen na obrazovce počítače v plném rozlišení a zobrazen na celou obrazovku.

Ponořte se do příběhu, kdy se vracíte domů a…! Zbytek bude na vás.

PS: Hra je genderově naprosto korektní, takže si můžete vybrat, zda se víc cítíte jako muž, nebo žena. Pro neurčité pohlaví verzi nemáme, protože nevíme, jak se takové nepohlaví oslovuje. Pokud vás to uráží, pak doporučujeme hru nehrát.

Přejeme všem, ať se hra líbí!

Hra začíná kliknutím na úvodní obrázek níže:


A kdo chce přeskočit úvodní povídání, tak tady je verze pro ženy:

A tady pro muže:

 

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


1 komentář

Opičák · 12. 6. 2021 v 11:30

Mimochodem už v koroně správně vypátrali: Pajdák, Eva, co existuje, Marťa, Lukáš, Hanka a Tonča. Gratulujeme!

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..