Včera to byla taaaak skvělá schůzka, hlásila jsem dneska ségře Adélce. A když jsem byla u toho opěvování, rozhodla jsem se o ní výjimečně napsat i reportáž 🙂 Takže, co jsme tedy všechno dělali a zažili? 

Sešli jsme se opravdu v hojném počtu, a to v Neobyčejné klubovně, kde jsme si udělali i nástup. Pak jsme se ale přesunuli na hodinku do Herolďáku, kde byly na programu běhačky a pohybovky. Děti se rozdělily samostatně do 3 týmů – dle pokynů, aby v každém týmu byl minimálně 1 senior, 2 junioři a 2 holky. A pak už jsme se pustili do štafetového závodu v přeskoku přes švihadlo a pak týmového závodu mnohonožek – který nás asi z celého dne bavil nejvíce 🙂

Po programu s Vlčicí a Vačicí s názvem odbahnění, jsme se přesunuli do oddílové klubovny, kde jsme si v kolečku zahráli skrytý slovní fotbal. Závěrečnou aktivitou pak bylo zamyslení se – opět v týmech, do kterých jsme se rozdělili už na začátku schůzky – nad vysněným superhrdinou. Úkolem Poutníků bylo namalovat superhrdinu, jehož superschopností by byla nějaká vlastnost, kterou známe z karet ctností. 

Naší klubovnu tak teď ochraňují 3 superhrdinové: Kachnorys s barevným pláštíkem a mocí velké lásky, Mistr Spolehlivý se schopností spolehlivosti a Laskavé Slunce, které projevuje laskavost. 


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *