Včera ve středu 7. 9. 2022 proběhla první oddílová schůzka letošního školního roku, které se zúčastnilo úctyhodných 25 Poutníků, resp. 25 Poutníků a jedno Poutníče, které Pěnkava ještě nosí v bříšku 🙂 

A co jsme všechno zažili? Úvodní nástup jsme ještě absolvovali v NK, ale pak už jsme se přesunuli do Herolďáku. Senioři s Rádkyní Dráčkem hráli ping-pong a různé deskovky. A junioři s Pěnkavou a Kozou obíhanou, stříhanou, malovali jsme a spontánně jsme si také udělali vlaštovky, které tedy doletěly pěkně daleko!    

Schůzka nám rychle utekla – a to nejen proto, že jsme se na sebe už po prázdninách těšili, ale také, že nově končila už v 18 hodin. A co nás čeká na schůzkách v nejbližší době? 

  • 14. 9. – Koza si připraví něco určitě moc suprového 🙂 
  • 21. 9. – s Pěnkavovu přivítáme na schůzce čerstvé Nováčky. Zopakujeme si, co to znamená být Poutníkem, jaká máme pravidla, co společně zažíváme za akce, jaké máme tradice, rituály, hodnoty, vzdělávání apod.
    Po schůzce přivítáme i rodiče a na setkání s novou hlavaskou a vedoucími probereme vše potřebné k letošnímu školnímu roku.  
  • 28. 9. – státní svátek, schůzka nebude 
Kategorie: Prožili jsme

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *