Letošní Sraz oddílů se uskuteční ve dnech 20.–22. 9. 2019 na tábořišti Lišky. Letošní ročník si pod křídla vzal oddíl Sportíci a pro velkou sobotní hru zvolil téma Takešiho hrad dle známé japonské televizní soutěže.

Nebude chybět slavnostní oheň. Na něj si oddíly tradičně připravují krátký výstup pro potěchu ostatních. Letos si každý z oddílů bude připravovat scénku, kramářskou píseň (či jiné zpracování) na téma dle jím zvolené japonské mytologické bytosti či boha.

Nebude chybět tradiční soutěž o nejlepší kroniku.

Příspěvek na akci je 70 Kč na hlavu, neboť se pronajímá louka. To jsou veškeré náklady, zbytek řeší Sportíci.

Sraz oddílů je akce otevřená rozmanitým kolektivům pracujících s mládeží. Pro nové oddíly je doporučeno zeptat se přímo na e-mailu sportici@sportici.info

Bližší informace a aktuality lze sledovat na webových stránkách
http://sraz-oddilu.desitka.cz/ a na facebookové události.

Sraz oddílů 2018

Report z akce od Poutníků

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..