Děkujeme rodičům za podnětný dotaz ohledně podmínky odjet alespoň 4 výpravy k účasti na tábor. Tuto podmínku jsme se rozhodli zachovat, protože i skrze webkamery do jisté míry jsme schopni s dětmi navázat kontakt a podporovat dobré vztahy mezi dětmi. Zkrátka oddíl musí jet i online a jde o to být součástí. Být Poutník.

Zároveň si uvědomujeme náročnost online prostředí, a tak k tomuto přidáváme i jednodenky jakožto „zápočet“ do této podmínky. Takovou jednodenkou se myslí například Mikuláš teď v sobotu, Večerní hra po Praze 17. 12., Putování za vánoční vločkou atd. A samozřejmě online a offline výpravy.

Nikdo neví, co přinese jaro a korona, ale členové oddílu, tedy Poutníci jsou v oddíle, aby byli součástí, aby se viděli, něco spolu zažívali atd. Jednorázové tábory nepořádáme. Věříme, že soustavná celoroční činnost rozvíjí osobnost člověka. A víme, že to platí zejména u dětí – pravidelnost, řád, své místo ve světě a pevná přátelství jsou to, co budujeme. A to za 14 dnů a jeden víkend do roka nejde. 🙂

Věříme, že všichni Poutníci se zúčastní maxima toho, co zvládnou a chtějí. To znamená, že odjet 4 výpravy offline či online (případně to doplnit offline jednodenkami) není problém zvládnout.

Budeme se na všechny moc těšit.

Vedoucí Poutníků

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *