Ahoj všichni!
Někteří možná ví, že pracuji v lesním dětském klubu Prokopáček (prokopacek.cz). Nově budeme odebírat obědy pro děti přímo od Kuchařek bez domova z organizace Jako doma. Chtěli bychom jim pomoci s jejich zimní sbírkou, ve které shání velmi potřebné věci pro život.
Kdo máte doma některou z uvedených věcí (oblečení prosím už ne), dejte prosím vědět na náš oddílový mail a domluvíme se ne předání. Ideální bude, když byste věc přinesli v čase výdeje deskových her v rámci akce Poutnické deskohraní – tedy každé pondělí a čtvrtek v 17:30 v Neobyčejné klubovně (Norská 16).
Mnohokrát vám děkujeme. Budeme rádi, když se do této sbírky zapojí co nejvíce Poutníků a kamarádů. Ukažme, že nám záleží i na lidech, na které se často zapomíná.
Za Poutníky děkuji,
Bára
Více informací o akci a organizaci: https://www.facebook.com/jakodomaos/posts/3560732063989677

Něco málo o autorovi příspěvku

Bára
BáraOddíl mi dal šanci vidět přírodu, vztahy, lidi, svět v nových souvislostech. Díky oddílu si dokážu lépe uvědomit, co je pro mě v životě opravdu důležité a jak je významná hodnota každého člověka. Dal mi možnost spoluutvářet společenství, které mi dává smysl, naplňuje mě a otevírá mi dveře k novým možnostem a zkušenostem. Přinesl mi do života lidi, za které budu vždy vděčná – přátele na celý život.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..