Konečně je to tady – budeme zase offline! Má to však svá pravidla. Koronavirus stále koluje a podobně jako na jaře minulého roku budeme dodržovat rozestupy, měřit teplotu, dezinfikovat si ruce před podáním ruky.

Po dlouhé odmlce se konečně můžeme potkat opět offline. Z průzkumu, který jsme vám poslali (moc díky za vyplnění!) jasně vyplynulo, že se těšíte stejně jako my. Z toho máme obrovskou radost. Bedlivě však sledujeme vládní nařízení, které nám nyní činnost povolují v rozsahu jednodenních akcí bez přespání. A považujeme to v současné chvíli za rozumné. Začneme s rozmyslem.

Na akcích budeme věnovat pozornost postupnému přivykání si na offline režim a budeme se připravovat na možnost odjet na tábor jako sehraná parta. Prosím, vyjděte nám vstříc a dodržujte pravidla, která jsou pro účast na akcích vypsána v sekci Nejbližší akce v popisu každé z nich.

Těšíme se na další společné chvíle ve vší opatrnosti k sobě i ke svému okolí.

A nezapomeňte na poslední online akci – oslavu 10 let Poutníků. Již tuto neděli čekejte livestream od 17:00 na poutnickém Youtube.

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..