Světlo Vašim krokům, Poutníci současní i minulí,
letos to bude deset let, co se uskutečnila první větší akce našeho oddílu. Akce se zúčastnily čtyři osoby. Tento výlet na Libušínskou bitvu považujeme za oficiální založení oddílu. Za následujících léta oddílem prošlo přes 100 lidí a uskutečnilo se přes 650 akcí.

Je dobré si připomenout, co jsme za těch 10 let zvládli a kdo naším oddílem prošel a jakou stopu zanechal. Vše proběhne formou livestreamu. Bude se konat 9. 5. v 17:00 na poutnickém Youtube. Zatím si můžete pročíst historii zde: https://oddilpoutnici.cz/historie-oddilu-poutnici

 

Premiéra začíná 9. 5. v 17:00

 

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..