Poutnické zimní olympijské hry distanční formou přivítaly 16 závodníků, kteří se utkali v rozmanitých disciplínách, aby pak stanuli na stuních vítězů. Mottem her bylo heslo RYCHLE, VÝŠE, SILNĚJI, které zaznělo při úvodním ceremoniálu.

Na úvodním ceremoniálu byla zapálena pochodeň v obýváku a v pozadí zněla hymna plus nám Vlčice přečetla zahajovací proslov. Posléze byl představen herní systém a závodníkům se otevřely speciální chatovací místnosti na Discordu.

Úvodní ceremoniál

Trailer k poutnickým zimním olympijským hrám

Týmové znaky

Snow Wars
Polární lišky
Kokosky
Sněžní gepardi

Závodníci

Lyžař
Hokejistka
Prknař
Krasobruslařka
Biatlonistka
Běžkařka
Krasobruslařka
Krasobruslařka
Skokanka na lyžích
Sáňkařka
Rychlobruslařka
Plavkyně v ledové vodě
Bobař
Bobařka
Kdo vydrží nejdéle v zimě
Vrhač sněhovou koulí

Hráči se domluvili na týmových názvech, vytvořili si vlastní znaky a jednotliví závodníci se vyfotili ve svých sportovních oblecích.

Další dny se soutžilo v hodu sněhovou či jinak přírodní koulí, bobovalo se, sáňkovalo se, jezdilo se na psím spřežení. V závěru si závodníci vyrobili sněznice a museli v nich ujít vytyčenou vzdálenost.

V průběu her se závodníci motivovali v týmových chatech a kočkovali se ve společném. Přidali jsme k té příležitosti na Discord smajlíky zobrazující disciplíny zimních sportů, rozdurděného Vačičáka a kadiďouru Blátiny kočky, která na ni v sobotní ráno koukala hned po probuzení. Během celých čtyřech dnů jsme průběžně aktualizovali grafy aktuálních bodů.

Při závěrečném ceremoniálu jsme odhalili konečné bodové zhodnocení a nechali účastníky vstoupit na stupně vítězů. Medaile účastníci vyráběli společně při vaření. Naučili jsme se péct linecké těsto, ze kterého každý medaily vytvořil a zaslal ji někomu z jiného herního týmu poštou.

Házení sněhovou koulí
Bobování
Psí spřežení
Sněžnice
Sněžnice
Sněžnice
Produkční a technické zázemí + odborná porota
Sčítání hlasů, tvorba průběžných grafů, helpdesk, kamera a střih, grafik

Videozáznam

Stupně vítězů


2 komentáře

Oddíl online: Nejlepší aktivity k použití – vOPičín · 11. 8. 2022 v 10:59

[…] Zimní olympijské hry – prodloužený víkend […]

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *