Velikonoce v Zátoce pláňat

Velikonoční výprava byla tentokrát do Zátoky pláňat. Akce byla napůl pracovní, napůl herní. Opravovali jsme věci potřebné na výpravy a tábory. Postavili jsme nový mycák, opravili stůl a schůdky do vody, vytvořili novou lavičku u mola, kompletně renovovali rozcestník a v neposlední řadě vyčistili potok.

Také jsme nadělali spoustu dřeva do dřevníku, sekání sekerou a řezání pilou si vyzkoušeli i ti nejmladší. Dvě noci jsme měli oheň se zpěvem a kytarou, tři noci byly naplněné hrami.

Příběh v celoroční hře

A o čem byla výprava příběhově? Bohouš byl hodný, Mirek Dušín naopak protivný. Rychlonožka letěl do vesmíru pomocí balónků a my s ním. Dokonce byl i oslavovaný vynálezce. Poutníci během výpravy zachránili Vinnetoua a poté i Rychlonožku, který se dal zajmout. Poslední den se zjistilo, že toto všechno se zdálo popletovi Rychlých Šípů – Rychlonožkovi.

Obrazem

Zde se podívejte na fotogalerii

Videem

Přehrát video

Něco málo o autorovi příspěvku

Pajdák
PajdákOddíl mi dal spoustu nových přátel, poznal jsem hodě lidí z různých sociálních vrstev a povídal si jak s vysoce postaveným ajťákem, tak i s řemeslníkem. Získal jsem důvěru ve své schopnosti a naučil se nové dovednosti. Oddíl mi stále přináší zábavu, ale i možnost dělat něco smysluplného dobrovolně, přestože výsledky se nedostaví za hodinu, ale za několik let.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..