Na Velikonoční online výpravě jsme zažili mnohá dobrodružství. Společně s Bláťou, Brňákem, Bebinou, Pytlákem a Fíkem jsme společně vytvářeli možné i nemožné. Ve středu jsme se setkali a přečetli si kroniku z únorové výpravy. Během zeleného čtvrtka jsme měli různorodé úkoly a odpoledne po kvízu jsme barvili kraslice pod vedením Bebči.

Velký pátek přinesl pečení mazance s Fíkem a vyrábění dekorace s Pytlákem. Bílá sobota byla ve znamená pečení velikonoční nádivky s kopřivou a procházky po našem tábořišti. Našim průvodcem pro tento den byla Bláťa. Po procházce nám na přání hrála Baruše a Vačičák.

Neděle byla posledním dnem naší online výpravy, kde jsme se naučili barvit vajíčka netradiční metodou opět s Bláťou a plést pomlázky z 8 a 9 prutů s Brňákem. Zároveň byly probrány ctnosti Nadšení, Úcta, Vytrvalost a Samostatnost.

Něco málo o autorovi příspěvku

Poutník
PoutníkPoutník je administrátorský účet webu. Nikdy nevíš, kdo z vedoucích se za ním skrývá. Věz však, že vždy ctí hodnoty oddílu: Důvěrné vztahy, růst osobnosti a kvalita. Povětšinou profil sděluje obecné a informativní záležitosti, pod které se kolektivně podepisuje celý oddíl.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..