Ani v době zákazu offline činnosti neutichá hlad vedoucích po sebeaktualizaci. Vedoucí se účastní vzdělávacích seminářů a sdílení dobré praxe. Zároveň sami publikujeme materiály pro ostatní vedoucí na blogu pro vedoucí zde v sekci Inspiruj se.

Na fotce od Ondry Šejtky je cca 150 oddílových vedoucích, kteří se účastní akce pořádané Asociací turistických oddílů mládeže Kolotoč nápadů, kde jsme si představovali zajímavé táborové hry.

151964326 5099874406752618 572420189264767610 n

 

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..