Proběhla první oficiální celkově offline akce s možností naučit se s mapou a projet cyklovýlet dle popisu.

Pěší se prošli kolem Botiče a došli až do průhonického parku, kde dokonce potkali dravé ptáky, které jim sedaly na ruce. Samozřejmě v tom měl prsty “sokolník”. Během cesty nechybělo koupání, což ve vedru ocenili snad všichni. Pak se ještě vykoupali dvakrát v dešti a opekli su na závěr vuřty. Jo a pozor, paní v kavárně říkala, že nějaký pán v klobouku s brýlemi zanechal pro Poutníky pendreky. Kdo to asi byl?

Cyklisté zmokli jen jednou, neb druhou bouřku přežili pod stříškou s ruskou zmrzlinou z Alberta. Bavilo je projíždět terénem, bahnem, loužemi… Paráda! Cesta byla z Hostivaře do Říčan podél koryta Rokytky a pak zpět přes Pitkovice. Na konci cyklisté našli ulici Lékořicová, což svědčilo o tom, že jsme byli v pendrekovém sále správně.

Senioři pak měli možnost přepat u Opičáka a celou noc hrát oblíbenou hru Soudruhu, nezlob se.

Video

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..