Senioři jsou poutnickou skupinou starších dětí a vedoucích. Nejde o nový oddíl, nýbrž o to, že vybrané aktivity jsou záměrně uzpůsobeny tak, abychom nabízeli kvalitní program i pro tuto věkovou kategorii.

Jak to funguje?

Po splnění níže uvedených podmínek vedoucí sami osloví daného jedince, zda chce být Senior a vysvětlí mu dopady jeho rozhodnutí. Plynou z toho výhody jako možnost účastnit se pro tento věk jistě zajímavějších aktivit, ale i určité nároky (jít na náročnější puťák na táboře, užít si hloubavější aktivitu atd.).

  • Splněná Dovednostní zkouška
  • věk 12 let a více
  • předchozí konzultace s vedoucími – kdo jde mezi Seniory, musí musí být mentálně vyspělý k tomu, aby pro něj aktivity byly vhodné.
Vybrané proběhlé akce pro představu

 

Nezapomeňte si doma berle + papuče a těšíme se na další společnou akci !

Akce, kde byl pro Seniory speciální program

Improtábor aneb improvizace level masterclass

Improvizace je dle slovníku tvůrčí projev nebo výtvor bez předchozí přípravytvůrčí projev nebo výtvor bez předchozí přípravy. Improtábor byla ojedinělá pilotní akce, kde program měly tvořit děti v průběhu jen z...

Číst celé

Vánočka: Severní pól

Naše plavba z Grónska pokračovala, plavili jsme se Severním oceánem, když v tu ránu se k nám přiblížil ledoborec, díky kterému jsme se doplavili do přístavu. Pomohl nám, abychom se...

Číst celé