V tomto díle seriálu se dozvíte, jak lze pojmout dlouhodobější akci v online prostředí. Spojujeme prvky předtočených workshopů, real-time workshopů a společných videosetkání k osvětlení velikonočních tradic. Ve videu je představena originální motivace k jednotlivým částem programu a způsoby práce s Rádci v online době. Nechybí ani zamyšlení nad tím, proč je důležitá aktivní účast dětí na programech.

Velikonoční příběh trochu jinak: https://www.youtube.com/watch?v=yZ06pdJ8T3k

Report z akce: https://oddilpoutnici.cz/blog/velikonocni-vyprava-2

Online koncert: https://www.facebook.com/oddil.poutnici/videos/733570173974964

Aplikace Zamiluj si přírodu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dev.rezekvitek.zamilujsiprirodu&hl=cs&gl=US

Vše, co dělají Poutníci online: https://oddilpoutnici.cz/poutnici-online

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


1 komentář

Jak na přípravu online výpravy - 2. díl: Masopustní výprava - ODDÍL POUTNÍCI · 24. 5. 2022 v 22:53

[…] Jak na přípravu online výpravy – 4. díl: Velikonoční výprava […]

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..