2017-03-01-18-25-21-nahled

Počasí nám na první březnové schůzce vyšlo, a tak jsme většinu trávili venku. Naučili jsme se, jak zavolat záchranku a co je důležitého jí říct a v jakém pořadí:

  1. KDE se to stalo
  2. CO se stalo
  3. KOLIK je raněných

Zahráli jsme si ještě Bombu a štít, ale pak už padla tma a byla zima. Přesunuli jsme se tedy do klubovny a tam si řekli, co by tak asi byla naše vysněná výprava. Kam bychom jeli a co by nás nejvíce lákalo zažít. Často se objevoval výjezd do zahraničí. No, je asi na čase dostat se do Kmene. Jeho členi se totiž občas za hranice vydají.

Na závěr jsme otevřeli skříň se všemožnými kostýmy a měli jsme možnost vytvořit si vlastní postavu. A na samotný závěr jsme před ostatními pronesli, co by ta postava asi tak dělala.

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..