Vedení oddílu se vypravilo na víkendovou tradiční akci Kydání hnoje. Hned na začátku září jsme se poohlédli zatím, co se všechno dělo v minulém roce, zhodnotili online režim, reflektovali jsme tábor a vrhli se do příprav dalšího roku či dalších let.

 

Zároveň jsme zmapovali nápady, které se nám rojily a přetavili je do konkrétních návrhů, co s nimi dělat. Třeba i včetně toho, jak se připravit na další online režim. Během víkendu jsme neopoměli na kydání hnoje. Vyříkali jsme si, co nás tíží a usadili si to.

Jsme nyní připraveni na další rok s celoroční hrou Cesta kolem světa na motivy knihy Cesta kolem světa za 80 dnů.

Porada trvala celkem 23 hodin čistého času. V mezidobí jsme zvládli i jíst, trochu spát a výletovat.

2021 09 04 12.08.19

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..