Během online schůzky pod vedením Bláti jsme připravili výtečné domácí hamburgery s hranolkami a naservírovali je sobě a rodičům k večeři. Mimo to jsme kreslili svá oblíbená jídla a ostatní je mohli poznávat díky ukázce před webkamerou.

Část schůzky jsme věnovali i vzpomínkám na únorovou výpravu a velikonoční online výpravu.

Taktéž jsme se bavili o dni Země, který vyšel na den přesně. Slaví se každoročně 22. dubna a jeho cílem je uvědomit si, že bychom o “naši” planetu měli dobře pečovat. A ještě k tomu jsme si dali poznávačku zvuků zvířat!

Něco málo o autorovi příspěvku

Opičák
OpičákPůsobnost v oblasti oddílové mi přinesla pro mne důležité uvědomění si životních hodnot, vytvořila mi postoje a zformovala to, jaký ve skutečnosti opravdu jsem. Díky možnosti zakoušet oddílové aktivity pod vedením kvalitních vedoucích, podílet se později na vedení kolektivu a být součástí těch činností, které mi připadaly zajímavé a tedy svou podstatou smysluplné, jsem nabyl skutečně cenné znalosti, které jsem si mohl nesčetněkrát ověřit jako funkční i mimo oddíl. Oddíl mi zároveň poskytl naději, že mohu ovlivnit život kolem mě, byť je to “jen smítko na planetě”. Není ovšem vše začínající jen zárodek? Další věc, co díky oddílu mám, je trpělivost a vytrvalost. Nu a teď se zkuste zamyslet nad tím vším, třikrát si přečíst to, co jsem vypsal a uvědomit si, jakou SÍLU má kombinace všeho ve spolupráci s ostatními oddíláky.


1 komentář

Spolky v digitálním světě: Poutníci online - ODDÍL POUTNÍCI · 17. 5. 2022 v 13:32

[…] výuka práce s Photoshopem, namlouvání audioknih, úniková hra v Gather.town online, distanční vaření na schůzce synchronní formou, tvorba myšlenkových map online, kolorování fotografií pomocí […]

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..